Přestaň cvičit, začni trénovat

Tréninky

Skupinové lekce

Zaměřujeme se na výsledek, nechceme se jen koupat v kaluži svého potu a sotva popadnou dech. Našim cílem je tě naučit správné a bezpečné technice základních cviků a postupně přecházet na těžší techniky. Správná technika je naší prioritou. Neustále na sobě pracujeme a společně se posouváme dopředu.

Osobní tréninky

 Chceš se zbavit přebytečného tuku? Zapracovat na kondici? Zlepšit se ve svém sportu? Nabrat svaly, nebo být prostě ve formě a mít zdravé a silné tělo? Kontaktuj Tomáše, Davida, nebo Jirku a svěř se do rukou lidí, kteří ví, co dělají.

Open Gym

Chceš trénovat u nás v gymu a máš svůj vlastní program? Super! Pro tebe je určený Open gym. Najdi si sám svůj ideální čas pro trénink a v době Open gym je Powergym tvůj se vším svým vybavením. Každý den můžeš přijít a zatrénovat, co fyzička dovolí a svaly unesou. Při použití chipu jsou ti dvěře gymu otevřené 365 dní v roce.

Powergym Písek

Nejsme obyčejná posilovna. Nenecháme tě jen zvedat činky. V prvním sportovně tréninkovém centru v Písku najdeš vše, co je potřeba ke kvalitnímu kondičnímu a silovému tréninku. Připravíme tě na překážky, které musíš zdolávat každý den – od ranního vyskočení z postele, přes splnění pracovních povinností, dosažení co nejlepšího výsledku při závodě či zápase, až po večerní ulehání ke kvalitnímu spánku.

 

Přestaň cvičit, začni trénovat

Napiš nám

Open gym

Po-Čt: 7:00-21:00
Pátek: 7:00-20:00
SO, NE: 9:00-20:00