Přestaň cvičit, začni trénovat

Tréninky

Dlouhodobé kurzy

Na kurzech trénujeme pouze v omezeném počtu 3-6 lidí po celou dobu trvání kurzu a ve stejné sestavě. Kurzy trvají několik týdnů a v průběhu dodržujeme jasně stanovený program. Díky tomu na sebe tréninky navazují a dostavují se lepší a viditelnější výsledky.

Osobní tréninky

 Chceš se zbavit přebytečného tuku? Zapracovat na kondici? Zlepšit se ve svém sportu? Nabrat svaly, nebo být prostě ve formě a mít zdravé a silné tělo? Kontaktuj Tomáše, Davida, nebo Jirku a svěř se do rukou lidí, kteří ví, co dělají.

Open Gym

Chceš trénovat u nás v gymu a máš svůj vlastní program? Super! Pro tebe je určený Open gym. Najdi si sám svůj ideální čas pro trénink a v době Open gym je Powergym tvůj se vším svým vybavením. Každý den můžeš přijít a zatrénovat, co fyzička dovolí a svaly unesou. Při použití chipu jsou ti dvěře gymu otevřené 365 dní v roce.

Powergym Písek

Nejsme obyčejná posilovna. Nenecháme tě jen zvedat činky. V prvním sportovně tréninkovém centru v Písku najdeš vše, co je potřeba ke kvalitnímu kondičnímu a silovému tréninku. Připravíme tě na překážky, které musíš zdolávat každý den – od ranního vyskočení z postele, přes splnění pracovních povinností, dosažení co nejlepšího výsledku při závodě či zápase, až po večerní ulehání ke kvalitnímu spánku.

 

Přestaň cvičit, začni trénovat

Napiš nám

Trénujeme

Po-Pá: 6:30 – 21:30

So: 9:00 – 14:00

Ne: 9:00 – 12:00

     15:00 – 20:00