Poznej naše trenéry

Powergym trenéři

 

Každý trenér se specializuje na něco jiného, ale každý z nás ti dokáže pomoct dosáhnout cíle. Chceš nabrat svalovou hmotu? Shodit pár kilo? Nebo zlepšit fyzičku? Ozvi se hned teď.

Trenéři

U nás najdeš jenom zkušené trenéry, co mají něco za sebou. Každý z nich má jiné silné stránky a trochu jiný přístup, ale všichni jsou to profíci, co mají pár let praxe a ví, co dělají.

Tomáš Kolínský

Sportu se věnuje prakticky od dětství, kdy už ve čtyřech letech poprvé nazul brusle.

Byl to právě hokej, co odstartovalo jeho sportovní kariéru. Postupně přidával další sporty jako lyžování nebo cyklistiku. O kondiční posilování se začal víc zajímat během 15 let, co hrál hokej. A jako u  většiny lidí začínal na posilovacích strojích a postupně do tréninku přidával práci s volnou váhou a vlastním tělem.

Hokejová kariéra šla postupně k ledu a Tomáš rozjel trenérskou dráhu v oblasti kondičního a silového tréninku. V roce 2017 založil v Písku tréninkové centrum Powergym, kde vede osobní tréninky, tréninkové kurzy. Tomáš zároveň trénuje mladé i profesionální hokejisty a dlouhodobě dělá kondičního trenéra basketbalistů Sršni Písek v kategoriích U17, U18, U19 a A-tým. 

Tomáš má za sebou kromě základních kurzů i ty specializované, jako třeba Kettlebel u StrongFirst, funkční trénink, TRX (certifikovaný SFG instruktor TRX v 3DFA academy) nebo semináře v oblasti zdravé výživy. Nejradši má právě Kettlebels a velkou činku. Aktivně trénuje už přes 10 let a pořád má chuť se učit nové věci. Jak správně přistupovat k tréninku, zdravému životnímu stylu a jak poslouchat a reagovat na signály svého těla.

Majitel a Trenér

+420 722 908 931
tomas@powergym.cz

Přestaň cvičit, začni trénovat

Napiš nám

Trénujeme

Po-Pá: 6:30 – 21:30

So: 9:00 – 14:00

Ne: 9:00 – 12:00

     15:00 – 20:00