Poznej naše trenéry

Powergym trenéři

 

Každý trenér se specializuje na něco jiného, ale každý z nás ti dokáže pomoct dosáhnout cíle. Chceš nabrat svalovou hmotu? Shodit pár kilo? Nebo zlepšit fyzičku? Ozvi se hned teď.

Trenéři

U nás najdeš jenom zkušené trenéry, co mají něco za sebou. Každý z nich má jiné silné stránky a trochu jiný přístup, ale všichni jsou to profíci, co mají pár let praxe a ví, co dělají.

Tomáš Kolínský

Sportu se věnuje prakticky od dětství, kdy už ve čtyřech letech poprvé nazul brusle.

Byl to právě hokej, co odstartovalo jeho sportovní kariéru. Postupně přidával další sporty jako lyžování nebo cyklistiku. O kondiční posilování se začal víc zajímat během 15 let, co hrál hokej. A jako u  většiny lidí začínal na posilovacích strojích a postupně do tréninku přidával práci s volnou váhou a vlastním tělem.

Hokejová kariéra šla postupně k ledu a Tomáš rozjel trenérskou dráhu v oblasti kondičního a silového tréninku. V roce 2017 založil v Písku tréninkové centrum Powergym, kde vede skupinové i osobní tréninky a tréninkové kurzy.

Tomáš má za sebou kromě základních kurzů i ty specializované, jako třeba Kettlebel u StrongFirst, funkční trénink, TRX (certifikovaný SFG instruktor TRX v 3DFA academy) nebo semináře v oblasti zdravé výživy. Nejradši má právě Kettlebels a velkou činku. Aktivně trénuje už přes 10 let a pořád má chuť se učit nové věci. Jak správně přistupovat k tréninku, zdravému životnímu stylu a jak poslouchat a reagovat na signály svého těla.

Majitel a Trenér

+420 722 908 931
tomas@powergym.cz

Mgr. David Ciboch

Sportu se věnuje už od 3 let, kdy začal hrát lední hokej. U něj už zůstal a trénuje mládežnický tým IHC Písek. David vystudoval tělesnou výchovu a sport na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. Nejradši má ale posilování a zdravý životní styl.

Už při první návštěvě posilovny Davida uchvátilo zvedání činek a posilování na strojích. Postupně pak přidával váhy, i když vůbec nevěděl, co je to technika, správné provedení cviků apod. Postupem času se dostavila bolest ramenou, loktů i zápěstí a v tu chvíli si uvědomil, že něco dělá špatně. Po hromadě rozporuplných informací z internetu David nakonec absolvoval kurz plný vzdělávacích seminářů a praktických hodin, na kterých se naučil správné techniky prováděných cviků a základy zdravé výživy.

Po aplikování nově nabitých vědomostí do tréninku se brzy dostavily žádané výsledky. V současné době se David zaměřuje především na posilování s vlastní váhou, které kombinuje se vzpíráním ve formě kondičních a silových tréninků. Poznatky ze všech seminářů a školení předává i svým klientům při osobních trénincích, skupinových lekcích nebo při osobních konzultacích.

Trenér

+420 770 149 067
ciba1719@gmail.com

Jiří Zeman

Jirka má mnohaleté zkušenosti v oblasti kondičního posilování a výživy. V píseckém Powergymu vede hlavně osobní tréninky a kruháče.

Trenér

+420 722 219 604
st.jirizeman@seznam.cz

Přestaň cvičit, začni trénovat

Napiš nám

Open gym

Po-Čt: 7:00-21:00
Pátek: 7:00-20:00
SO, NE: 9:00-20:00