Přidej se do rodiny

Tréninkové kurzy

 

Dlouhodobé kurzy jsou určené k tomu, aby každý ovládl techniku cvičení s daným nářadím a svoje dovednosti dál rozvíjel. Dokončením kurzu cesta nekončí, ale naopak začíná.

Vyber si svůj kurz

Využij jednoho z našich kurzů, které vedou zkušení trenéři. V rámci kurzu se ti budeme věnovat od úplných základů až po pokročilejší techniky. Tréninkové kurzy mají omezený počet lekcí a jsou určené pro menší skupinu lidí, kteří spolu budou od začátku až do konce.

Start-up (10 tréninků)

Úvodní kurz „Start-Up“ pro začátečníky se skládá z 10 základních tréninků pro 4-8 osob pod vedením zkušeného trenéra. Nezáleží na věku, hmotnosti, tělesných proporcích, ani na fyzické zdatnosti.

Co konkrétně tě na Start-Up kurzu čeká? Naučíme tě základům posilování, zlepšíme tvojí mobilitu (pohyblivost) a zapracujeme na fyzické kondici. Připravíme tě na práci s velkou činkou, jednoručními činkami a TRX.

Po absolvování kurzu obdržíš tréninkový program pro tvůj další individuální trénink a připravíme tě i na naše skupinové lekce. Dej sbohem bolesti zad, přebytečným kilům a získej silné a zdravé tělo!

Registrace na kurz posílej na info@powergym.cz.

Cena kurzu je 2.000 Kč.

 

Kettlebells LeVeL 0 (10 tréninků)

Silné tělo = zdravé tělo, to je prostě fakt. Trénink s Kettlebells (KTB) je o síle, vytrvalosti, vůli a učení se. Co za to? Jednoduchá odpověď. Silné, pevné, pohyblivé, a tedy zdravé tělo. Správné provedení cviků s KTB je technicky mnohem náročnější, než to vypadá na YouTube, nebo Instagramu. A bezpečnost u nás bude hrát hlavní roli.

Budeme pracovat na osvojení si 7 technik cviků jako jsou: Get up (vztyk), Squat (dřep), Deadlift (mrtvý tah – kyčelní ohyb), Press (tlak), Swing, Clean (přemístění) a Snatch (trh). Tyto techniky samozřejmě vyžadují určité pohybové dovednosti, na kterých budeme neustále pracovat a posouvat se vpřed. Je toho na práci opravdu hodně.

Je jedno kolik si měl, nebo měla svíček letos na dortu, trénink je pro každého. Ano, můžou vedle sebe trénovat profi MMA zápasník a jeho soused z gauče (ok, každý bude mít trošku odlišný trénink, ale můžou být v jedné skupině). Staň se žákem síly a přenes svůj trénink do běžného života mimo gym.

V Powergym budeš v nejlepší možné péči. Tréninky povedou Instruktoři, kteří prošli školou StrongFirst a jsou certifikovaní SFG (nejrespektovanější KTB certifikace na světě).

Více o Strongfirst a SFG na https://www.strongfirst.cz/o-nas/ nebo https://www.strongfirst.com/about/.

Registrace na kurz posílej na info@powergym.cz.

Cena kurzu je 2.000 Kč.

Přestaň cvičit, začni trénovat

Napiš nám

Open gym

Po-Ne: 7:00-22:00

Berte prosím na vědomí, že skupinové lekce mají vždy přednost před Open gym.